Drabinka gimnastyczna BenchK 210B – solidna baza dla ćwiczeń sportowych

Potrzebujesz co jakiś czas oderwać się od pracy biurowej i nieco poćwiczyć? Zamontuj w swoim domowym biurze lub siłowni drabinkę gimnastyczną BenchK 210B. To dzięki niej zarówno Ty, jak i Twoje dziecko będziecie mogli rozciągnąć mięśnie.

Drabinka sportowa cechuje się solidną i praktyczną konstrukcją, która umożliwi wykonywanie mniej lub bardziej zaawansowanych ćwiczeń. Podczas treningów sprawdzi się także dodatkowy osprzęt i akcesoria gimnastyczne, które są dostępne w ofercie brw.pl.

W produkcji wykorzystano nowoczesne technologie, które podnoszą wytrzymałość sprzętu. Drabinka gimnastyczna łączy w sobie metalowe profile oraz drewniane szczebelki, które dzięki zastosowaniu wodnego podkładu, zapobiegną ślizganiu się dłoni. Cała konstrukcja chroniona jest przed śladami, otarciami i zabrudzeniami.

Montaż drabinki ułatwi przejrzysta instrukcja. Zestaw do montażu drabinki nie zawiera kołków i wkrętów potrzebnych do przymocowania jej do ściany, to zadanie pozostawiamy Tobie, dobierz je pod kątem rodzaju ściany, do której będzie mocowana drabinka.

Drabinka BenchK wyprodukowana w Polsce zgodnie z normami PN-EN 12346:2001, PN-EN 913:2019-03.

Wymiary
Głębokość 15,4 cm
Szerokość 67 cm
Wysokość 230 cm
Waga 18 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Benchmark Sp. z o.o.