Drabinka gimnastyczna BenchK 211B – do wspinaczki i podciągania

Pozwól Twoim plecom odpocząć od pochylania się nad klawiaturą komputera lub dokumentami. Zadbaj też o plecy Twojego dziecka i zamontuj w pomieszczeniu domowym drabinkę gimnastyczną BenchK 211B. To dzięki niej będziesz mógł chwilę poćwiczyć i rozciągnąć wiele partii mięśni.

Oprócz tego zyskujesz także drążek do podciągania się i rozciągania górnej partii ciała. To bywa pomocne przy ćwiczeniach na ramiona i barki, które od pracy przy komputerze mogą być ściągnięte i zaokrąglone. Przeciwdziałaj złej postawie i ćwicz regularnie!

Solidna drabinka składa się z metalowych profili i drewnianych szczebelków. Dzięki temu jest bardziej wytrzymała, co sprawdzi się podczas większej aktywności. Starannie dobrano materiały pod względem jakości, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo.

Montaż drabinki ułatwi przejrzysta instrukcja. Zestaw do montażu drabinki nie zawiera kołków i wkrętów potrzebnych do przymocowania jej do ściany, to zadanie pozostawiamy Tobie, dobierz je pod kątem rodzaju ściany, do której będzie mocowana drabinka.

Drabinka wyprodukowana w Polsce zgodnie z normami PN-EN 12346:2001, PN-EN 913:2019-03.

 

Wymiary
Głębokość 58,5 cm
Szerokość 67 cm
Wysokość 230 cm
Waga 24 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Benchmark Sp. z o.o.