Drabinka gimnastyczna BenchK 212B -  z dodatkowymi akcesoriami

Z roku na rok zwiększa się liczba osób walczących z otyłością. Nie pozwól by ta choroba dopadła członków Twojej rodziny i zadbaj o miejsce do podnoszenia sprawności fizycznej, dbania o smukłą sylwetkę i zdrowie. Zamontuj w swoim domu drabinkę gimnastyczną BenchK 212B, na której może ćwiczyć zarówno dziecko, jak i dorosły.

Drabinka gimnastyczna do domu to rozwiązanie dla tych, którym trudno się zmobilizować do wyjścia na siłownię. Poza drabinką zyskujesz jeszcze drążek do podnoszenia się, linę do wspinania z drewnianym talerzem oraz kółka gimnastyczne. Tak rozbudowany zestaw pozwoli na wykonanie wielu różnorodnych ćwiczeń na wiele grup mięśni, ale też na całą sylwetkę.

Szczeble wykonano z litego drewna bukowego i ręcznie pokryto olejem najwyższej jakości. To dzięki temu są bezpieczne nawet w kontakcie z żywnością. Profile drabinki, do których przymocowane są szczeble, wykonane zostały z wysokiej jakości metalu.

Szukasz odpowiedzi na pytanie „jak zamontować drabinkę gimnastyczną”? Podpowiadamy! Montaż drabinki ułatwi przejrzysta instrukcja. Zestaw do montażu drabinki nie zawiera kołków i wkrętów potrzebnych do przymocowania jej do ściany, to zadanie pozostawiamy Tobie, dobierz je pod kątem rodzaju ściany, do której będzie mocowana drabinka.

Drabinkę wyprodukowano w Polsce zgodnie z normami PN-EN 12346:2001, PN-EN 913:2019-03.

Wymiary
Głębokość 58,5 cm
Szerokość 67 cm
Wysokość 230 cm
Waga 27 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Benchmark Sp. z o.o.