Drabinka gimnastyczna BenchK 411 – pomoże utrzymać prawidłową postawę ciała

Próbujesz wypracować sobie nawyk ćwiczeń? Zacznij od podstawowych ćwiczeń w domu i popraw swoją wydolność i wytrzymałość. Drabinka BenchK 411 z drążkiem do podciągania to dobry towarzysz nie tylko na początku sportowej aktywności, ale również w dalszych jej etapach.

W skład zestawu BenchK 411 wchodzi drabinka gimnastyczna oraz metalowy drążek do podciągania, mocowany na górze. Dzięki temu możesz nie tylko pracować nad formą przy drabince, ale także podciągać się na drążku, pracując nad górną partią ciała.

W drabince połączono białe, metalowe profile ze szczebelkami z naturalnego drewna bukowego. Ten kolorystyczny duet sprawdzi się w wielu aranżacjach: nowoczesnych, skandynawskich i minimalistycznych. 

Wielofunkcyjna drabinka gimnastyczna BenchK 411 utrzymuje udźwig do 150 kg – dzięki temu możesz przy niej swobodnie ćwiczyć solo, w parze lub z dzieckiem. 

Dla tych, którzy wynajmują mieszkanie lub lubią regularne zmiany w wystroju wnętrza drabinka  BenchK 411 jest idealna. Dlaczego? Możesz ją zamocować nie tylko do ściany, ale także rozporowo (podłoga-sufit), co nie wymaga wiercenia. Montaż rozporowy jest równie bezpieczny jak ten do ściany. 

Drabinkę wyprodukowana w Polsce zgodnie z normami PN-EN 12346:2001, PN-EN 913:2019-03.

Wymiary
Głębokość 55 cm
Szerokość 67-115,4 cm
Wysokość 230-240 cm
Waga 26 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Benchmark Sp. z o.o.