Drabinka gimnastyczna BenchK 413 – domowa aktywność sportowa

Zastanawiasz się jak zachęcić dzieci do sportu? Z drabinką gimnastyczną BenchK 413 to łatwe! Możecie ćwiczyć razem w domowym zaciszu tak, jak lubicie najbardziej. W zestawie BenchK 413 otrzymujesz drabinkę gimnastyczną, metalowy drążek do podciągania, poręcze do ćwiczeń i akcesoria gimnastyczne: bawełniana lina z drewnianym talerzem i drewniane kółka gimnastyczne.

Twoje dziecko lubi się wspinać? Drabinka i lina do wspinaczki będzie idealna. W celu relaksu może kołysać się na linie z talerzem lub użyć kółek gimnastycznych. Twój nastoletni syn chce popracować nad kondycją i wyglądem? Sprawdzą się tutaj poręcze do ćwiczeń z uchwytami pod sztangę.

Wielofunkcyjna drabinka gimnastyczna BenchK 412 łączy białe, metalowe elementy oraz szczebelki z naturalnego drewna bukowego. Taki duet sprawdzi się w wielu aranżacjach: nowoczesnych, skandynawskich i minimalistycznych. 

Drabinka i osprzęt utrzymują udźwig do 150 kg, możesz więc przy niej ćwiczyć samodzielnie lub z dzieckiem. Poręcze dip bar posiadają uchwyt pod sztangę, który wytrzyma wagę do 200kg. Maksymalna waga, która umożliwia ćwiczenia z pomocą akcesoriów gimnastycznych to 80 kg.

Atutem drabinki jest możliwość montowania rozporowego (brak konieczności wiercenia), który jest równie bezpieczny, jak montaż do ściany. Ze względu na jej niewielkie wymiary zajmuje niecały metr kwadratowy, więc możesz ją umieścić niemal w każdym miejscu. To idealne rozwiązanie dla osób wynajmujących mieszkanie.

Drabinkę gimnastyczną wyprodukowano w Polsce zgodnie z normami PN-EN 12346:2001, PN-EN 913:2019-03.