Drabinka gimnastyczna BenchK 511 – zadbaj o kondycję

Szukasz rady na obolałe plecy od długiego przesiadywania przy komputerze? Sprawdzonym sposobem jest kilka minut gimnastyki każdego dnia. Jeżeli nie chcesz wychodzić na siłownię, to stwórz sobie mini-siłownię w domu. Wystarczy, że w mieszkaniu zamontujesz drabinkę gimnastyczną BenchK 511 z drążkiem do podciągania.

Drabinka sportowa pozwoli Ci wykonywać wiele ćwiczeń aktywujących różne partie mięśni. Możesz wykonywać ćwiczenia rozciągające i rozluźniające przy szczeblach drabinki. Mając do dyspozycji drążek do podciągania możesz ćwiczyć górną partię ciała i mięśnie brzucha. Zaletą BenchK 511 jest dodatkowy szczebelek w górnej części drabinki, który daje dodatkowe możliwości ćwiczeń.

Drabinkę tworzą metalowe profile i szczebelki z litego bukowego drewna, tworząc idealny duet. Takie zestawienie sprawdzi się w industrialnych, loftowych i skandynawskich aranżacjach wnętrz, tworząc w nich kącik sportowy.

Jak zamontować drabinkę gimnastyczną? Na dwa sposoby – standardowo do ściany lub rozporowo (podłoga-sufit) – bez konieczności wiercenia. Taki sposób jest równie bezpieczny jak mocowanie do ściany. W zestawie znajdziesz nie tylko instrukcję, ale też maskownice na trzpienie, które zapewniają bezpieczeństwo oraz estetyczny wygląd drabinki.

BenchK 511 można wyposażyć w dodatkowy osprzęt: poręcze do ćwiczeń BenchK DB510 i ławkę BenchK B510.

Drabinka wyprodukowana w Polsce zgodnie z normami PN-EN 12346:2001, PN-EN 913:2019-03.

Wymiary
Głębokość 55 cm
Szerokość 67-115,4 cm
Wysokość 230-240 cm
Waga 26 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Benchmark Sp. z o.o.