Drabinka gimnastyczna BenchK 513 – wiele różnych funkcji w jednym miejscu

W biurze, w domu, w mieszkaniu, w prywatnej salce gimnastycznej – wszędzie tam sprawdzi się drabinka gimnastyczna BenchK 513. To zestaw kilku elementów, który można wykorzystać do codziennej pracy nad swoją sprawnością fizyczną.

Wielofunkcyjna drabinka gimnastyczna BenchK 513 składa się z drabinki gimnastycznej, górnego drążka do podciągania, poręczy do ćwiczeń z uchwytami pod sztangę oraz z ławeczki do ćwiczeń. Max obciążenie drabinki i osprzętu to 150kg, a ławeczki – aż 350kg. Wszystko to umożliwi Ci ćwiczenie każdej części ciała, a zatem wielu grup mięśni: mięśni ramion, brzucha, ud i pleców.

Boczne metalowe profile są solidną ramą dla 8 owalnych bukowych, ręcznie olejowanych szczebelków. Inne elementy, takie jak ławka, rolki pod kolana oraz podłokietniki są jednolitym elementem z integralnego poliuretanu. Dzięki temu są solidne oraz łatwe w pielęgnacji.

Jak zamontować Drabinkę BenchK? Klasycznie – przytwierdzając do ściany, lub rozporowo - pomiędzy sufitem a podłogą (bez wiercenia w ścianie!). Niezależnie od tego, na który wariant się zdecydujemy, jej montaż nie zajmie nam dużo czasu, a przy tym jest bezpieczny.

Drabinka wyprodukowana w Polsce zgodnie z normami PN-EN 12346:2001, PN-EN 913:2019-03.

Wymiary
Głębokość 55-134 cm
Szerokość 67-115,4 cm
Wysokość 230-240 cm
Waga 51 kg
Do pobrania