Drabinka gimnastyczna BenchK 414 – wiele dyscyplin w jednym miejscu

Wiesz, że spędzając kilka godzin przy komputerze, pochylonym w kierunku ekranu, możesz się nabawić tak zwanego „wdowiego garbu”? Aby zapobiec temu i innym wadom postawy, dbaj o regularne ćwiczenia, które wzmocnią mięśnie górnej partii ciała. Z drabinką gimnastyczną BenchK 413 to łatwe!

W zestawie BenchK 413 otrzymujesz drabinkę gimnastyczną, metalowy drążek do podciągania, poręcze do ćwiczeń, ławeczkę i akcesoria gimnastyczne: bawełnianą linę z drewnianym talerzem i drewniane kółka gimnastyczne. Dzięki tak rozbudowanej drabince znajdziesz ćwiczenie dla siebie i pozostałych członków rodziny.

Czym się wyróżnia wielofunkcyjna drabinka gimnastyczna BenchK 412? Kolorystyką! Łączy metalowe elementy w kolorze białym z elementami z naturalnego drewna bukowego. Taki duet sprawdzi się w wielu aranżacjach: nowoczesnych, skandynawskich i minimalistycznych.  

Drabinka utrzymuje udźwig do 150 kg, możesz więc przy niej ćwiczyć samodzielnie lub z dzieckiem. Poręcze dip bar posiadają uchwyt pod sztangę, który utrzyma wagę do 200kg. Maksymalna waga, która umożliwia ćwiczenia z pomocą akcesoriów gimnastycznych to 80 kg.

Zastanawiasz się jak łatwo i szybko zamontować drabinkę gimnastyczną? Wybierz ścianę, na której masz wolną przestrzeń 1m2 i zamontuj drabinkę. Atutem drabinki jest możliwość montowania rozporowego (podłoga-sufit), co nie wymaga wiercenia. To sposób równie bezpieczny, jak montaż do ściany.

Drabinkę gimnastyczną wyprodukowano w Polsce zgodnie z normami PN-EN 12346:2001, PN-EN 913:2019-03.

Wymiary
Głębokość 134 cm
Szerokość 67-115,4 cm
Wysokość 230-240 cm
Waga 54 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Benchmark Sp. z o.o.