Drabinka gimnastyczna BenchK 111 – miejsce pracy i ćwiczeń

Twoje dziecko lubi aktywność sportową i gdyby mogło, ćwiczyłoby na dworze przez cały rok? Drabinki,które zna z placu zabaw możesz przenieść w zacisze domowe. Drabinka gimnastyczna BenchK 111 z biurkiem tworzy miejsce nie tylko do uprawiania sportu, ale też nauki. Pracujesz zdalnie? Dzięki drabince zyskujesz komfortowe miejsce do pracy na siedząco, jak i stojąco – tak, jak lubisz!

Drabinka gimnastyczna do domu pozwoli ćwiczyć wszystkim domownikom (udźwig do 120 kg). To dzięki temu, że  wysokość drążka z nakładką jest regulowana – możesz dopasować ją do wzrostu i potrzeb użytkownika. Liczne szczebelki ułatwią wspinaczkę oraz inne ćwiczenia z wykorzystaniem drabinki, a wygodny blat to doskonałe miejsce do nauki, pracy i zabawy. Po wykonaniu obowiązków możesz umieścić drążek z nakładką na najwyższym szczeblu, oszczędzając przy tym wiele miejsca.

BenchK 111 z biurkiem to praktyczny i nowoczesny mebel sportowy. Został wykonany z wytrzymałego drewna bukowego i pokryty olejem, który jest bezpieczny nawet w kontakcie z żywnością.

Czego potrzebujesz do montażu drabinki? Wystarczy 1m2 wolnej przestrzeni oraz nasz zestaw do montażu. Ten jednak nie zawiera kołków i wkrętów potrzebnych do przymocowania jej do ściany, to zadanie pozostawiamy Tobie, dobierz je pod kątem rodzaju ściany, do której będzie mocowana drabinka.

Dbamy o wysoką jakość naszych wyrobów, dlatego drabinka gimnastyczna z atestem została wykonana w Polsce zgodnie z normami PN-EN 12346:2001, PN-EN 913:2019-03.

Wymiary
Szerokość 64 cm
Wysokość 220 cm
Waga 26 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Benchmark Sp. z o.o.