Drabinka gimnastyczna BenchK 310B/710B - porcja porannej gimnastyki

Nie przepadasz za bieganiem i treningiem na siłowni? Zdecydowanie bardziej cenisz sobie komfort ćwiczeń w zaciszu własnego domu? Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom – poznaj drabinkę gimnastyczną BenchK 310B/710B, która umożliwia wiele rozmaitych aktywności.

Wysoka drabinka sportowa pozwoli Ci wykonywać ćwiczenia rozciągające, wymachy nogami, da namiastkę wspinaczki i pomoże rozluźnić spięte mięśnie. To doskonały sposób na relaks po pracy przy komputerze. Dzięki temu zapobiegniesz przygarbionej sylwetce i zwyrodnieniom kręgosłupa.

Metalowe profile są solidną oprawą dla drewnianych szczebelków. Razem tworzą bazę dla aktywności sportowych osób do 150 kg. Ciekawy szczegółów? Wszystkie cięcia i otwory wykonano laserem tak, aby miały idealny kształt. Plastikowa tulejka w metalowych otworach, przede wszystkim chroni drewniany szczebelek, ale też dobrze wygląda.

Montaż drabinki ułatwi przejrzysta instrukcja. Zestaw do montażu drabinki nie zawiera kołków i wkrętów potrzebnych do przymocowania jej do ściany, to zadanie pozostawiamy Tobie, dobierz je pod kątem rodzaju ściany, do której będzie mocowana drabinka.

Drabinkę wyprodukowano w Polsce zgodnie z normami PN-EN 12346:2001, PN-EN 913:2019-03.

Wymiary
Głębokość 15,4 cm
Szerokość 67 cm
Wysokość 240 cm
Waga 20 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Benchmark Sp. z o.o.