Drabinka gimnastyczna BenchK 310B z drewnianym drążkiem PB210B

Zauważyłeś, że coraz więcej czasu spędzisz przy komputerze? Twoje dzieci po szkole nadal spędzają czas w pozycji siedzącej? Czas się ruszyć z miejsca i zadbać o sprawność fizyczną! Ćwiczenia rozciągające możesz wykonać przy drabince gimnastycznej BenchK 310B z drewnianym drążkiem.

Drabinka sportowa ułatwia wykonywanie wielu różnorodnych ćwiczeń przy użyciu własnej wagi ciała, a także ćwiczeń rozciągających i relaksujących. W połączeniu z drążkiem, na którym możesz się podciągać wzmacniając górne partie ciała, tworzy optymalny zestaw do domowej siłowni.

Drążek do podciągania oraz szczebelki wykonano z litego drewna bukowego, dzięki czemu są wytrzymałe i estetyczne przez wiele lat. Pokryto je naturalnym olejem, który jest bezpieczny nawet w kontakcie z żywnością. Ramą dla drewnianych elementów jest solidna, metalowa rama wykonana z pionowych profili. Maksymalna waga osoby ćwiczącej na BenchK 310 z drewnianym drążkiem to 120kg.

Jak zamontować drabinkę w pokoju? Wydziel do tego 1m2, zmontuj drabinkę według przejrzystej instrukcji. Zestaw do montażu drabinki nie zawiera kołków i wkrętów potrzebnych do przymocowania jej do ściany, to zadanie pozostawiamy Tobie, dobierz je pod kątem rodzaju ściany, do której będzie mocowana drabinka.

Drabinka wyprodukowana w Polsce zgodnie z normami PN-EN 12346:2001, PN-EN 913:2019-03.

 

Wymiary
Głębokość 65,5 cm
Szerokość 67 cm
Wysokość 240 cm
Waga 26 kg
Do pobrania