Drabinka gimnastyczna BenchK 311B – różnorodność ćwiczeń

Od kilku godzin siedzisz przy komputerze i zawzięcie pracujesz? Zrób sobie przerwę i wykorzystaj ją na aktywność, która rozluźni mięśnie, zwłaszcza górnej części ciała. Kilka podstawowych ćwiczeń zdążysz zrobić w 15-minutowej przerwie. Wykorzystaj do tego drabinkę gimnastyczną BenchK 311B.

Drabinka sportowa z drążkiem do podciągania łączy możliwość podciągania się i pracy nad ramionami, barkami i mięśniami tułowia oraz innymi aktywnościami, w których pracują nogi i odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Zadbaj o to, by ćwiczenia wykonywać regularnie, wtedy ustrzeżesz się problemów zdrowotnych, które mogą dopaść osoby pracujące w biurze.

Profile drabinki wykonane z metalu stanowią solidną podstawę dla bukowych drążków. Takie połączenie sprawdza się nie tylko dla dzieci, ale także osób dorosłych do 150 kg wagi. Metalowy drążek przymocowany na stałe będzie bezpiecznym miejscem wykonywania różnych ćwiczeń.

Gdzie zamontować drabinkę gimnastyczną w domu? Może w pokoju dziecięcym, gabinecie lub domowej siłowni? Potrzebujesz zaledwie niecały 1m2 przestrzeni przy ścianie. Montaż drabinki ułatwi przejrzysta instrukcja. Zestaw do montażu drabinki nie zawiera kołków i wkrętów potrzebnych do przymocowania jej do ściany, to zadanie pozostawiamy Tobie. Dobierz je pod kątem rodzaju ściany, do której będzie mocowana drabinka.

Drabinka wyprodukowana w Polsce zgodnie z normami PN-EN 12346:2001, PN-EN 913:2019-03.

Wymiary
Głębokość 66,5 cm
Szerokość 116,4 cm
Wysokość 240 cm
Waga 27 kg
Do pobrania