Drabinka gimnastyczna BenchK 311B z akcesoriami A076 – mini-siłownia w domu

Wciąż trafiasz na artykuły przestrzegające przez wzrostem otyłości wśród Polaków? Też nas to przeraża, dlatego chcemy przeciwdziałać temu zjawisku. Jeżeli zdrowie Twoje i Twoich bliskich leży Ci na sercu, to postaraj się o ich aktywność, w domu i poza nim. Drabinka gimnastyczna z akcesoriami BenchK 311B umożliwi, dorosłym jak i dzieciom, wykonywanie różnych ćwiczeń usprawniających.

Do dyspozycji masz linę do wspinania i podciągania wraz z drewnianym talerzem oraz zestaw kółek gimnastycznych do różnych akrobacji. Taki zestaw, wraz z drabinką i drążkiem sprawia, że każdy członek rodziny znajdzie swoje ulubione ćwiczenia.

Elementy z drewna bukowego połączono z solidnymi, pionowymi profilami i metalowym drążkiem przymocowanym na stałe. Zawieszone na drążku akcesoria gimnastyczne będą służyć do ćwiczeń sprawnościowych i równoważnych nie tylko dzieciom, ale i dorosłym o maksymalnej wadze 80kg.

Zestaw do montażu drabinki nie zawiera kołków i wkrętów potrzebnych do przymocowania jej do ściany, to zadanie pozostawiamy Tobie, dobierz je pod kątem rodzaju ściany, do której będzie mocowana drabinka.

Drabinkę wyprodukowano w Polsce zgodnie z normami PN-EN 12346:2001, PN-EN 913:2019-03.

Wymiary
Głębokość 66,5 cm
Szerokość 116,4 cm
Wysokość 240 cm
Waga 30 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Benchmark Sp. z o.o.