Drabinka gimnastyczna BenchK 312B – multidyscyplinarna pomoc w ćwiczeniach

Zauważyłeś, że od dłuższego czasu Twoja pozycja ciała się pogorszyła? Jesteś bardziej przygarbiony, Twoje ramiona schodzą się do wewnątrz, a Ty borykasz się z bólami kręgosłupa i klatki piersiowej? Zadbaj o swoją formę i regularnie ćwicz – pomoże w tym drabinka gimnastyczna BenchK 312B z drążkiem do podciągania i poręczą do ćwiczeń z podłokietnikami.

Drabinka sportowa z 9 bukowymi szczebelkami to baza dla drążka przymocowanego na stałe oraz dla poręczy z podłokietnikami i podkładem pod plecy. Dobrze dobrane elementy pozwolą Ci wykonać wiele różnorodnych ćwiczeń, dobrych na wiele części ciała, od podciągania ramion, przez wymachy nóg i ćwiczenia wzmacniające kręgosłup.

Aby drabinka gimnastyczna BenchK służyła Ci jak najdłużej wykonano ją z metalowych elementów pokrytych czarnym matowym lakierem oraz bukowych szczebelków. Dopełnieniem są elementy poręczy wykonane z integralnego poliuretanu.

Montaż drabinki ułatwi przejrzysta instrukcja. Zestaw do montażu drabinki nie zawiera kołków i wkrętów potrzebnych do przymocowania jej do ściany, ponieważ ich rodzaj zależy od rodzaju/grubości ściany.

Drabinka wyprodukowana w Polsce zgodnie z normami PN-EN 12346:2001, PN-EN 913:2019-03.

Wymiary
Głębokość 90,8 cm
Szerokość 116,4 cm
Wysokość 240 cm
Waga 38 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Benchmark Sp. z o.o.