Drabinka gimnastyczna BenchK 313B – w trosce o Twoje zdrowie

Dopadły Cię bóle kręgosłupa w odcinku szyjnym lub mostku? Może być to kwestią złej pozycji podczas snu, ale może być początkiem problemów od długiej pracy przy komputerze, w pozycji pochylonej w stronę monitora. Aby zapobiegać poważnym problemom z kręgosłupem pamiętaj o przerwach i ćwiczeniach. Te możesz wykonywać w zaciszu domowym, dzięki drabince gimnastycznej BenchK 313B.

Co otrzymujesz od nas w ramach zestawu BenchK 313B? Przede wszystkim bazę całości – drabinkę BenchK 310B/710B, drążek do podciągania montowany na stałe, poręcze do ćwiczeń z podłokietnikami i podkładem pod plecy oraz ławeczkę BenchK z dodatkowym siedziskiem i czterema rolkami pod kolana. Taki zestaw do domowej siłowni umożliwi ćwiczenia każdego odcinka kręgosłupa i wielu grup mięśni. Zadbaj o swoje zdrowie i zapobiegaj konsekwencjom długiej pracy przy biurku.

Drabinka sportowa łączy w sobie metalowe elementy, w których otwory zostały wycięte laserowo, do tego otrzymujesz drewniane, bukowe szczebelki, antypoślizgowe drążki i poliuretanowe elementy w ławeczce i poręczach do ćwiczeń.

Montaż drabinki ułatwi przejrzysta instrukcja. Zestaw do montażu drabinki nie zawiera kołków i wkrętów potrzebnych do przymocowania jej do ściany, to zadanie pozostawiamy Tobie, dobierz je pod kątem rodzaju ściany, do której będzie mocowana drabinka.

Drabinka wyprodukowana w Polsce zgodnie z normami PN-EN 12346:2001, PN-EN 913:2019-03.

Wymiary
Głębokość 66,2-143 cm
Szerokość 116,4 cm
Wysokość 240 cm
Waga 57 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Benchmark Sp. z o.o.