Drabinka gimnastyczna BenchK 711B – trenuj w wolnej chwili

Masz chwilę przerwy w pracy i potrzebujesz odpoczynku? Zrób sobie kawę, a w międzyczasie zrób kilka ćwiczeń przy drabince gimnastycznej BenchK 711B. Dzięki połączeniu jej ze zdejmowanym drążkiem do podciągania PB 710B daje Ci możliwość wykonywania ćwiczeń na wiele partii mięśni.

Drabinka sportowa BenchK 711B z drążkiem do podciągania do Ci możliwość nie tylko podciągania się, ale też wspinania, robienia przysiadów i brzuszków z wykorzystaniem szczebelków. Po obróceniu drążka do podciągania zyskujesz  poręczny uchwyt pod sztangę.

Do drabinki możesz dobrać ławeczkę do ćwiczeń czy poręcze zwiększając w ten sposób możliwości treningowe.

Metalowe profile stanowią ramę dla szczebelków z bukowego drewna. Pokrycie ich olejem zachowuje ich naturalny urok. Podczas produkcji drabinki do ćwiczeń wykorzystaliśmy szereg nowoczesnych technologii, dzięki czemu powstał produkt idealny wizualnie i solidny.  

Możesz zamontować drabinkę w dowolnym miejscu Twojego domu. Wystarczy, że posiadasz 1m2 przestrzeni do zagospodarowania. Montaż drabinki ułatwi przejrzysta instrukcja. Zestaw do montażu drabinki nie zawiera kołków i wkrętów potrzebnych do przymocowania jej do ściany, to zadanie pozostawiamy Tobie, dobierz je pod kątem rodzaju ściany, do której będzie mocowana drabinka.

Drabinkę wyprodukowano w Polsce zgodnie z normami PN-EN 12346:2001, PN-EN 913:2019-03.

Wymiary
Głębokość 53-59,3 cm
Szerokość 67-116,5 cm
Wysokość 240 cm
Waga 31 kg
Do pobrania