Drabinka gimnastyczna BenchK 712B – gimnastyka każdego dnia

Nie pozwól by Twoja postawa ciała ucierpiała od długiego przesiadywania przy komputerze. Dbaj o kondycję i zdrowie. Z drabinką gimnastyczną BenchK 712B możesz wykonać niemal cały trening, w dowolnym miejscu i czasie. Do jej mocowania wystarczy 1m2 przestrzeni do zagospodarowania.

W zestawie BenchK 712B otrzymujesz drabinkę gimnastyczną, drążek do podciągania oraz poręcze do ćwiczeń (dip bar). Takie trio pozwoli Ci wykonać wiele różnorodnych ćwiczeń, dzięki którym wzmocnisz mięśnie każdej części ciała. Każdy z dodatkowych elementów może zostać dostosowany do wysokości osoby ćwiczącej albo usunięty w razie potrzeby.

Solidna konstrukcja z metalu jest ramą dla drewnianych, bukowych szczebelków. Zatroszczono się także o detale, dlatego drążek PB 710B ma 4 haki z filcowym podkładem, co pozwala regulować jego wysokość lub pozycję. Natomiast poręcz do ćwiczeń wyróżnia się podłokietnikami i podkładem pod plecy wykonanymi z integralnej pianki poliuretanowej.

Montaż drabinki ułatwi przejrzysta instrukcja. Zestaw do montażu drabinki nie zawiera kołków i wkrętów potrzebnych do przymocowania jej do ściany, to zadanie pozostawiamy Tobie, dobierz je pod kątem rodzaju ściany, do której będzie mocowana drabinka.

Drabinkę wyprodukowano w Polsce zgodnie z normami PN-EN 12346:2001, PN-EN 913:2019-03.

Wymiary
Głębokość 70-90,8 cm
Szerokość 67-116,5 cm
Wysokość 240 cm
Waga 42 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Benchmark Sp. z o.o.