Drabinka gimnastyczna BenchK 713B – sport na co dzień

W pogoni za pracą, pieniądzem i szczęściem często zapominamy o zdrowiu i dobrym samopoczuciu. Niektórzy twierdzą, że taką równowagę pozwala zachować aktywność fizyczna. Drabinka gimnastyczna BenchK 713B dopełnia dom, biuro czy przestrzeń publiczną, tworząc idealne miejsce do ćwiczeń.

Drabinka BenchK 713B łączy funkcjonalność, design i wytrzymałość godną profesjonalnego sprzętu sportowego. Na zestaw BenchK 713B składa się drabinka gimnastyczna, zdejmowany drążek do podciągania, poręcze do ćwiczeń i ławka. Dzięki temu możesz wykonać trening całego ciała: podciągnięcia, dipy, brzuszki, ćwiczenia ze sztangą lub hantlami i rozciąganie.

Niewątpliwym atutem drabinki BenchK 713B jest to, że każdy element możesz dopasować do wzrostu użytkownika oraz zapotrzebowania. Obracając drążek do podciągania otrzymujesz uchwyt pod sztangę. Możesz ją także rozbudować dokupując akcesoria gimnastyczne, dzięki którym zyskasz możliwość ćwiczenia z własną wagą.

Do produkcji drabinki sportowej wykorzystano nowoczesne technologie, które czynią ją solidną, a przy tym kompaktową. Ławkę BenchK 310B/710B, całe podparcie pod plecy, małe siedzisko i rolki pod kolana tworzy jednolity element z integralnego poliuretanu.

Montaż drabinki ułatwi przejrzysta instrukcja. Zestaw do montażu drabinki nie zawiera kołków i wkrętów potrzebnych do przymocowania jej do ściany, to zadanie pozostawiamy Tobie, dobierz je pod kątem rodzaju ściany, do której będzie mocowana drabinka.

Drabinkę wyprodukowano w Polsce zgodnie z normami PN-EN 12346:2001, PN-EN 913:2019-03.

Wymiary
Głębokość 70-158 cm
Szerokość 67-116,5 cm
Wysokość 240 cm
Waga 61 kg
Do pobrania