Drewniane łóżko na antresoli z biurkiem marki N-Wood to idealne rozwiązanie, które pozwoli w maksymalny sposób zagospodarować dostępną przestrzeń.

Solida konstrukcja oparta na nogach o wymiarach 5,7 x 5,7 cm oraz staranne wykonanie gwarantują wysoką stabilność. Udźwig wynoszący aż 200 kg sprawia, że łóżko N-Wood będzie bezpiecznym rozwiązaniem zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych.

To, co wyróżnia ten model, to praktyczne biurko umieszczone bezpośrednio pod łóżkiem. Stanowi ono idealne miejsce do nauki, pracy czy twórczego spędzania czasu. Dzięki wysokości 142 cm pod łóżkiem, użytkownik ma komfortową przestrzeń do siedzenia przy biurku. Poza funkcją biurka, wolna przestrzeń może służyć również jako miejsce do przechowywania, co dodatkowo zwiększa funkcjonalność mebla.

Drewniane łóżko na antresoli dostępne jest w wersji bez biurka oraz z biurkiem.

Producent: N-Wood
Model: N02
Wymiar materaca: 80x180 cm
Materiał: Drewno sosnowe
Wykończenie: Lakier akrylowy
Udźwig: 200 kg
Materac w zestawie: nie
Stelaż pod materac w zestawie: tak
Normy/atesty: PN-EN 747-1+A1:2015-08, EN 71-3
Kraj produkcji: Polska

Wymiary zewnętrzne:

Długość: 188 cm
Szerokość: 88 cm
Wysokość: 195 cm
Prześwit: 142 cm
Grubość nóg: 5,7 x 5,7 cm
Grubość stelaża pod materac: 2-2,4 cm
Zalecana grubość materaca: 10-22 cm

Dokładne wymiary mebla znajdują się na jednym ze zdjęć.

Dostępne rozmiary (rozmiar materaca w cm):
80x180, 80x190, 80x200, 90x180, 90x190, 90x200, 100x180, 100x190, 100x200, 120x180, 120x190, 120x200.

Najważniejsze cechy drewnianych łóżek na antresoli marki N-Wood:
 • Łóżko wykonane jest w całości z najwyższej klasy litego drewna oraz zabezpieczone lakierem.
 • Staranna selekcja materiałów wykorzystywanych do produkcji pozwala wyeliminować wszelkie wady w postaci sęków, przeżywiczeń oraz rzadkiego układu usłojenia. Taki zabieg minimalizuje ryzyko pojawienia się w przyszłości żółtych plam oraz pęknięć.
 • Brak widocznych łączeń elementów, takich jak śruby i wkręty, co niewątpliwie wpływa na estetykę.
 • Konstrukcja łóżka umożliwia zamontowanie drabinki po lewej lub po prawej stronie. Wybór należy do ciebie!
 • Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości markowych okuć oraz dołączonej do zestawu czytelnej instrukcji, nasze łóżka są bardzo proste i intuicyjne w montażu. Ich stabilność pozostanie na niezmiennie wysokim poziomie nawet jeśli proces montażu powtórzysz wielokrotnie.
 • Łóżko posiada możliwość przymocowania do ściany.
 • Solidna, drewniana konstrukcja zapewniająca odpowiednią sztywność oraz idealne spasowanie wszystkich elementów, co przyczynia się do uzyskania długowieczności i zachowania walorów estetycznych przez cały okres użytkowania.
 • Zastosowane najwyższej jakości lakiery akrylowe są certyfikowane (spełniają normę EN 71-3), ekologiczne, bezwonne i neutralne dla otoczenia. Nie żółkną wraz z upływem czasu. W przypadku zastosowania lakierów w wybranym kolorze (np. biały, popielaty, czarny) uzyskana powłoka nie prześwituje dając efekt 100% krycia, a jednocześnie uwydatnia naturalną i piękną strukturę drewna. Standardowo wykorzystujemy lakiery półmatowe (w skali od 0 do 10, gdzie 0 to mat a 10 wysoki połysk, wynosi ona 1).
 • Produkt spełnia Normę Europejską PN-EN 747-1+A1:2015-08 dotyczącą bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości łóżek piętrowych i łóżek wysokich.
 • Wszystkie krawędzie są wykańczane ręcznie, zaokrąglane, a powierzchnie dokładnie wyszlifowane i idealnie gładkie.
 • Niezwykle wytrzymałe drewniane stelaże, których udźwig wynosi aż 200 kg składają się z 3 trwale sklejonych ram w technologii gniazdo-czop. Poszczególne elementy wykonane są z litych lameli z drewna sosnowego o grubości 2-2,5 cm. Ich jednolita budowa dodatkowo usztywnia konstrukcję łóżka i poprawia jego stabilność. Odległość pomiędzy listwami nie przekracza 3-3,5 cm.
 • Nasza produkcja opiera się na tradycyjnych, sprawdzonych i niezawodnych technikach stolarskich.
 • Dzięki doświadczonej kadrze i nowoczesnemu parkowi maszynowemu, nasze produkty są niezrównane pod względem jakości i trwałości.
 • Nasze meble drewniane można odnowić i ponownie pokryć lakierem, dając im nowy blask i czyniąc je jak nowe, nawet po wielu latach intensywnego użytkowania.
 • Produkt wykonany w Polsce. Oferta bezpośrednio od producenta.
 • Zamawiając łóżko wraz ze stelażem naszej produkcji masz pewność, że wybierasz najsolidniejsze i najbezpieczniejsze produkty dostępne na rynku!
Wymiary
Długość 188 cm
Szerokość 88 cm
Wysokość 195 cm
Do pobrania