Drewniane łóżko piętrowe z szufladą na materac marki N-Wood to symbol solidności, stabilności oraz ponadczasowego designu. Nasze łóżko to inwestycja, która zapewni komfortowy sen i piękny wygląd sypialni przez wiele lat.

Przemyślana konstrukcja, oparta na starannie dobranych, najwyższej klasy materiałach, to nasz przepis na mebel, który jest nie tylko piękny, ale także bezpieczny i długowieczny. Dzięki zastosowaniu markowych okuć montaż naszych łóżek jest niezwykle prosty, co sprawia, że szybko i bezproblemowo stworzysz miejsce do snu dla swojej rodziny. 

Nogi o wymiarach 5,7 x 5,7 cm oraz autorska konstrukcja stelaża to dodatkowe atuty, które pozwalają na maksymalną nośność łóżka - aż 200 kg na każdy poziom! To oznacza, że sprawdzi się ono zarówno dla dzieci, zapewniając im bezpieczne miejsce do snu i zabawy, jak i dla osób dorosłych, które cenią sobie komfort i elegancję.

Kolejną ważną zaletą tego modelu stanowi możliwość rozłączenia w przyszłości na dwa osobne łóżka. Ta wszechstronność czyni je idealnym wyborem dla rodzin, które chcą dostosować swoje wnętrza do zmieniających się potrzeb.

Łóżko dostępne jest w wersji bez szuflady, z szufladą do przechowywania oraz z wzmacnianą szufladą przeznaczoną na dodatkowy materac.

Występuje w wielu wariantach kolorystycznych, które widoczne są na jednym ze zdjęć.

Dostępne rozmiary (rozmiar materaca w cm): 

    80x180, 80x190, 80x200, 90x180, 90x190, 90x200, 100x180, 100x190, 100x200, 120x180, 120x190, 120x200.

Dokładne wymiary mebla znajdują się na jednym ze zdjęć.

Zalecana grubość materacy do łóżka wynosi 10-22 cm.

Prezentowany model wyposażony jest w wzmacnianą szufladę wraz ze stelażem. Szuflada pomieści materac o grubości do 14 cm, szerokości takiej samej co materac główny oraz długości mniejszej od niego o co najmniej 8 cm. Przykładowo, dla modelu łóżka pod materac 90x200, maksymalny wymiar materaca jaki zmieści się do szuflady to 90x192 cm. Jej całkowity udźwig wynosi 160 kg.

Łóżko sprzedawane jest wraz ze stelażami pod materace. Materace nie wchodzą w skład zestawu.


Najważniejsze cechy drewnianych łóżek piętrowych marki N-Wood:

 • Łóżko wykonane jest w całości z najwyższej klasy litego drewna sosnowego zabezpieczonego lakierem.
 • Staranna selekcja materiałów wykorzystywanych do produkcji pozwala wyeliminować wszelkie wady w postaci sęków, przeżywiczeń oraz rzadkiego układu usłojenia. Taki zabieg minimalizuje ryzyko pojawienia się w przyszłości żółtych plam oraz pęknięć.
 • Brak widocznych łączeń elementów, takich jak śruby i wkręty.
 • Łóżka wyposażone w szufladę posiadają wysokiej jakości gumowane kółka, które niwelują ryzyko uszkodzenia podłoża.
 • Konstrukcja łóżka umożliwia zamontowanie drabinki po lewej lub po prawej stronie. Wybór należy do ciebie!
 • Możliwość rozdzielenia łóżka piętrowego na dwa osobne łóżka pojedyncze.
 • Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości markowych okuć oraz dołączonej do zestawu czytelnej instrukcji, nasze łóżka są bardzo proste i intuicyjne w montażu. Ich stabilność pozostanie na niezmiennie wysokim poziomie nawet jeśli proces montażu powtórzysz wielokrotnie.
 • Solidna, drewniana konstrukcja zapewnia odpowiednią sztywność oraz idealne spasowanie wszystkich elementów, co przyczynia się do uzyskania długowieczności i zachowania walorów estetycznych przez cały okres użytkowania.
 • Zastosowane najwyższej jakości lakiery akrylowe są certyfikowane (spełniają normę EN 71-3), ekologiczne, bezwonne i neutralne dla otoczenia. Nie żółkną wraz z upływem czasu. W przypadku zastosowania lakierów w wybranym kolorze (np. biały, popielaty, czarny) uzyskana powłoka nie prześwituje dając efekt 100% krycia, a jednocześnie uwydatnia naturalną i piękną strukturę drewna. Standardowo wykorzystujemy lakiery półmatowe (w skali od 0 do 10, gdzie 0 to mat a 10 wysoki połysk, wynosi ona 1).
 • Produkt spełnia Normę Europejską PN-EN 747-1+A1:2015-08 dotyczącą bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości łóżek piętrowych i łóżek wysokich.
 • Łóżko posiada możliwość przymocowania do ściany.
 • Wszystkie krawędzie są zaokrąglane, a powierzchnie dokładnie wyszlifowane i idealnie gładkie.
 • Drewniane stelaże dołączone do zestawu składają się z 3 trwale sklejonych ram w technologii gniazdo-czop. Wykonane są z pełnych lameli litego drewna sosnowego o grubości 2-2,5 cm. Ich jednolita budowa dodatkowo usztywnia i stabilizuje konstrukcję łóżka. Odległość pomiędzy listwami nie przekracza 3-3,5 cm, co jest istotne zwłaszcza przy materacach kieszeniowych. Udźwig każdego z nich wynosi aż 200 kg.
 • Nasza produkcja opiera się na tradycyjnych, sprawdzonych i niezawodnych technikach stolarskich, takich jak połączenia na jaskółczy ogon i połączenia czopowe.
 • Dzięki doświadczonej kadrze i nowoczesnemu parkowi maszynowemu, nasze produkty są niezrównane pod względem jakości i trwałości.
 • Nasze drewniane meble można odnowić oraz ponownie pokryć lakierem, dając im nowy blask i czyniąc je jak nowe, nawet po wielu latach intensywnego użytkowania.
 • Jesteśmy pewni niezawodności naszych mebli, dlatego udzielamy na ich konstrukcję aż 10 lat gwarancji!
 • Produkty wykonujemy w Polsce z materiałów pochodzących od lokalnych dostawców. 
 • Zamawiając łóżko wraz ze stelażem naszej produkcji masz pewność, że wybierasz najsolidniejsze i najbezpieczniejsze produkty dostępne na rynku!
Wymiary
Długość 188 cm
Szerokość 88 cm
Wysokość 176 cm
Do pobrania