Drewniane łóżko piętrowe z szufladą marki N-Wood to symbol solidności, stabilności oraz ponadczasowego designu. Nasze łóżko to inwestycja, która zapewni komfortowy sen i piękny wygląd sypialni przez wiele lat. 

Przemyślana konstrukcja, oparta na starannie dobranych, najwyższej klasy materiałach, to nasz przepis na mebel, który jest nie tylko piękny, ale także bezpieczny i długowieczny. Dzięki zastosowaniu markowych okuć montaż naszych łóżek jest niezwykle prosty, co sprawia, że szybko i bezproblemowo stworzysz miejsce do snu dla swojej rodziny. 

Nogi o wymiarach 5,7 x 5,7 cm oraz autorska konstrukcja stelaża to dodatkowe atuty, które pozwalają na maksymalną nośność łóżka - aż 200 kg na każdy poziom! To oznacza, że sprawdzi się ono zarówno dla dzieci, zapewniając im bezpieczne miejsce do snu i zabawy, jak i dla osób dorosłych, które cenią sobie komfort i elegancję. 

Łóżko dostępne jest w wersji bez szuflady, z szufladą do przechowywania oraz z wzmacnianą szufladą przeznaczoną na dodatkowy materac. 

Występuje w wielu wariantach kolorystycznych, które widoczne są na jednym ze zdjęć.

Dostępne rozmiary (rozmiar materaca w cm): 

    80x180, 80x190, 80x200, 90x180, 90x190, 90x200, 100x180, 100x190, 100x200, 120x180, 120x190, 120x200.

Dokładne wymiary mebla znajdują się na jednym ze zdjęć.

Zalecana grubość materacy do łóżka wynosi 10-22 cm.

Łóżko sprzedawane jest wraz ze stelażami pod materace. Materace nie wchodzą w skład zestawu.


Najważniejsze cechy drewnianych łóżek piętrowych marki N-Wood:

 • Łóżko wykonane jest w całości z najwyższej klasy litego drewna sosnowego zabezpieczonego lakierem.
 • Staranna selekcja materiałów wykorzystywanych do produkcji pozwala wyeliminować wszelkie wady w postaci sęków, przeżywiczeń oraz rzadkiego układu usłojenia. Taki zabieg minimalizuje ryzyko pojawienia się w przyszłości żółtych plam oraz pęknięć.
 • Brak widocznych łączeń elementów, takich jak śruby i wkręty.
 • Łóżka wyposażone w szufladę posiadają wysokiej jakości gumowane kółka, które niwelują ryzyko uszkodzenia podłoża.
 • Konstrukcja łóżka umożliwia zamontowanie drabinki po lewej lub po prawej stronie. Wybór należy do ciebie!
 • Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości markowych okuć oraz dołączonej do zestawu czytelnej instrukcji, nasze łóżka są bardzo proste i intuicyjne w montażu. Ich stabilność pozostanie na niezmiennie wysokim poziomie nawet jeśli proces montażu powtórzymy wielokrotnie.
 • Solidna, drewniana konstrukcja zapewnia odpowiednią sztywność oraz idealne spasowanie wszystkich elementów, co przyczynia się do uzyskania długowieczności i zachowania walorów estetycznych przez cały okres użytkowania.
 • Zastosowane najwyższej jakości lakiery akrylowe są certyfikowane (spełniają normę EN 71-3), ekologiczne, bezwonne i neutralne dla otoczenia. Nie żółkną wraz z upływem czasu. W przypadku zastosowania lakierów w wybranym kolorze (np. biały, popielaty, czarny) uzyskana powłoka nie prześwituje dając efekt 100% krycia, a jednocześnie uwydatnia naturalną i piękną strukturę drewna. Standardowo wykorzystujemy lakiery półmatowe (w skali od 0 do 10, gdzie 0 to mat a 10 wysoki połysk, wynosi ona 1).
 • Produkt spełnia Normę Europejską PN-EN 747-1+A1:2015-08 dotyczącą bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości łóżek piętrowych i łóżek wysokich.
 • Łóżko posiada możliwość przymocowania do ściany.
 • Wszystkie krawędzie są zaokrąglane, a powierzchnie dokładnie wyszlifowane i idealnie gładkie.
 • Drewniane stelaże dołączone do zestawu składają się z 3 trwale sklejonych ram w technologii gniazdo-czop. Wykonane są z pełnych lameli litego drewna sosnowego o grubości 2-2,5 cm. Ich jednolita budowa dodatkowo usztywnia i stabilizuje konstrukcję łóżka. Odległość pomiędzy listwami nie przekracza 3-3,5 cm, co jest istotne zwłaszcza przy materacach kieszeniowych. Udźwig każdego z nich wynosi aż 200 kg.
 • Nasza produkcja opiera się na tradycyjnych, sprawdzonych i niezawodnych technikach stolarskich, takich jak połączenia na jaskółczy ogon i połączenia czopowe.
 • Dzięki doświadczonej kadrze i nowoczesnemu parkowi maszynowemu, nasze produkty są niezrównane pod względem jakości i trwałości.
 • Nasze drewniane meble można odnowić oraz ponownie pokryć lakierem, dając im nowy blask i czyniąc je jak nowe, nawet po wielu latach intensywnego użytkowania.
 • Jesteśmy pewni niezawodności naszych mebli, dlatego udzielamy na ich konstrukcję aż 10 lat gwarancji!
 • Produkty wykonujemy w Polsce z materiałów pochodzących od lokalnych dostawców. 
 • Zamawiając łóżko wraz ze stelażem naszej produkcji masz pewność, że wybierasz najsolidniejsze i najbezpieczniejsze produkty dostępne na rynku!
Wymiary
Długość 188 cm
Szerokość 88 cm
Wysokość 195 cm
Do pobrania