Dywan Lotto – modne romby w skandynawskim stylu

Szukasz ładnego dywanu do kuchni? A może przydałby Ci się wytrzymały dywanik do przedpokoju? Nie ma znaczenia, w jakim pomieszczeniu postanowisz go wykorzystać.Dywan Lotto sprawdzi się wszędzie tam, gdzie chcesz stworzyć estetyczną i przyjazną domownikom aranżację.

Uszlachetniona termicznie przędza polipropylenowa typu heat-set zapewnia eleganckie wykończenie i całą masę walorów praktycznych. Polski dywan Lotto utkany z tego materiału zaskoczy Cię miękką i delikatną strukturą, którą trudno odróżnić od wysokiej jakości wełny. Jednak to wciąż surowiec syntetyczny, co oznacza, że nie będzie pożywką dla roztoczy oraz dobrze zniesie zabiegi czyszczące z użyciem odkurzacza i detergentów. Ze względu na niskie runo 6 mm i niewielki rozmiar (150x100) to doskonały dywan do kuchni, korytarza oraz innych miejsc narażonych na zabrudzenie.

Dzięki szaro-białej kolorystyce dywan wnosi subtelny akcent do pomieszczenia – podkreśla obrany styl i dopełnia aranżację. Geometryczny wzór można zastosować tak we wnętrzach nowoczesnych, jak i klasycznych. Dywan w romby polecamy zwłaszcza do niewielkiego salonu inspirowanego stylem skandynawskim.

Wymiary
Długość 150 cm
Szerokość 100 cm
Waga 2.16 kg
Do pobrania