Dywan Lotto - skandynawski minimalizm

Jeżeli jesteś miłośnikiem prostoty i wnętrz utrzymanych w stonowanych barwach ziemi, z pewnością poszukujesz dywanu, który nie będzie dominował kolorystycznie nad meblami i ogólnym wystrojem pomieszczenia. W takim wypadku dywan Lotto okaże się dla Ciebie wyborem idealnym.

Dywan Lotto został wyprodukowany w Polsce ze specjalnie uszlachetnianej przędzy polipropylenowej. Dzięki temu jest ona znacznie bardziej trwała, a w dotyku wręcz nie do odróżnienia przypomina wełnę naturalną. Ten minimalistyczny dywan z pewnością posłuży Ci przez długie lata, a jego niskie runo nie będzie powodować problemów z utrzymaniem czystości.

Szary dywan z białymi, geometrycznymi motywami będzie się komponować z meblami w dowolnym kolorze. Jego sprężyste i nie ulegające odkształceniom włosie stanowi zaproszenie do relaksu i chodzenia po nim na bosaka. Z tego powodu dywan ten jest wspaniałym dodatkiem do sypialni i pokoju dziennego. Jeżeli spodobał Ci się dywan Lotto, ale poszukujesz innego rozmiaru, sprawdź jego pozostałe warianty.

Wymiary
Długość 150 cm
Szerokość 100 cm
Waga 2.16 kg
Do pobrania