Dywan Teenager – nowoczesny dywan dla nastolatków

Twoje dziecko poprosiło Cię o metamorfozę pokoju, ale nie masz pomysłu na dodatki? Zacznij od podłogi! Młodzieżowy dywan Teenager zapewni wnętrzu modne wykończenie i zachowa estetyczny wygląd pomimo intensywnego użytkowania.

Polski producent zadbał o to, aby dywan nie sprawiał trudności w czyszczeniu. Krótkie runo 9 mm z łatwością wypierzesz ręcznie – nie musisz korzystać z pralni czy kupować drogiego odkurzacza. Dzięki zastosowaniu przędzy polipropylenowej Heat Set Frise dywan gwarantuje wytrzymałość na wysokim poziomie. Dobrze znosi wilgoć, runo nie wyciera się, a kolory nie tracą intensywności. Materiał nie elektryzuje się, co pozwala uniknąć nieprzyjemnego efektu „iskrzenia” podłogi. Ze względu na właściwości antyelektrostatyczne i krótkie włókna dywan Teenager sprawdzi się także u nastolatków mających problem z alergią wziewną.

Melanżowa kolorystyka w odcieniach szarości doskonale pasuje do wnętrz utrzymanych w chłodnej tonacji. Kolorowe pasy (błękitny, żółty i różowy) kreślą geometryczny wzór, który wniesie dynamizm do młodzieżowej aranżacji. Dzięki optymalnemu rozmiarowi (133x180 cm) dywan Teenager zmieści się zarówno na środku pokoju, jak i tuż przy łóżku dziecka.

Wymiary
Długość 180 cm
Szerokość 133 cm
Waga 4.45 kg
Do pobrania