Dywan Lotto – zmień podłogę na wygodniejszą!

Aby wnętrze stało się bardziej przytulne, nie musisz robić żadnego remontu! Przyjemny nastrój stworzą dodatki – latarenki ze świecami, grube zasłony, stosy poduszek. Warto ocieplić także podłogę i do tego możesz wykorzystać mięciutki dywan Lotto.

Dlaczego ten dywan jest tak przyjemny w dotyku? To zasługa uszlachetnionej przędzy polipropylenowej – to tworzywo imitujące dobrą wełnę. Runo jest delikatne i puszyste, o czym przekonasz się podczas chodzenia boso po dywanie. A co z jego funkcjonalnością? Nie obawiaj się jasnego wybarwienia – niski włos 6 mm jest bezproblemowy w odkurzaniu. Ponadto dywan świetnie znosi pranie z użyciem szamponów i nie odbarwi się od wody czy suszenia na dworze. Czy to dobry dywan dla alergików? Jak najbardziej – sztuczne włókno o właściwościach antyelektrostatycznych „odpycha” kurz i nie stanie się pożywką dla roztoczy.

Jasny dywan z geometrycznym wzorem przypadnie do gustu wielbicielom wnętrz inspirowanych stylami skandynawskim, rustykalnym i boho. Praktycznie nie ma pomieszczenia, do którego nie pasowałby ten dywan – romby mogą być świetną ozdobą kuchni, ale równie dobrze mogą urozmaicać nudny przedpokój czy przytulną sypialnię.

Wymiary
Długość 190 cm
Szerokość 133 cm
Waga 3.6 kg
Do pobrania