Dywan Lotto - kojące wzory dla rozjaśnienia pokoju

Jasne dywany mają zdolność optycznego powiększania wnętrza. Dodatkowo jeżeli są pokryte geometrycznym wzorem, mogą je jeszcze poszerzyć. Z tego powodu dywan Lotto będzie dla Ciebie idealnym wyborem, zarówno jeśli szukasz pokrycia podłogi do niewielkiego, jak i dużego pokoju.

Dywan Lotto sprawi, że mały pokój wyda się obszerniejszy, z kolei przestronny salon będzie się wydawał jeszcze większy. Przędza polipropylenowa, z której został wykonany, została poddana procesowi uszlachetniania. Dzięki temu zyskała miękkość naturalnej wełny, ale zachowała wytrzymałość sztucznego materiału. Możesz mieć pewność, że bardzo łatwo usuwa się z niego wszelkie zabrudzenia, a sprężyste runo długo zachowuje swój wygląd i nie odkształca się pod nogami mebli.

Biały dywan we wzory to idealny dodatek do sypialni, salonu, ale także pokoju nastolatka. Ze względu na uniwersalne barwy, jakimi są biel i granat, będzie pasować do mebli w dowolnej kolorystyce. Zygzakowaty wzór najlepiej komponuje się z prostymi bryłami i skandynawskim stylem.

Wymiary
Długość 190 cm
Szerokość 133 cm
Waga 3.6 kg
Do pobrania