Dywan Wood – subtelny urok szarości

Aż trudno uwierzyć, że jeszcze kilka lat temu kolor szary miał opinię nudnego i monotonnego. Dziś cieszy się ogromnym powodzeniem. Mówi się o nim, że jest uniwersalny, ponadczasowy i daje nieograniczone możliwości aranżacyjne. Ten szary dywan może posłużyć Ci za neutralną bazę do stworzenia wystroju Twoich marzeń. Możesz bez obaw łączyć go z innymi barwami, gdyż osiągnięty efekt zawsze będzie udany.

Dywan Wood ma wymiary 230 x 160 cm. Surowcem, którego użyto podczas jego produkcji, jest wysokiej jakości polipropylen, któremu zawdzięcza on swoją wyjątkową sprężystość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Ten rodzaj materiału ma właściwości antyelektrostatyczne, które w połączeniu z niskim runem przekładają się na dużą łatwość utrzymania go w czystości.

To skromny, minimalistyczny dywan, a przez to niebywale stylowy. Jego jedyną ozdobą są dwa cienkie czarne pasy. Interesująco prezentuje się nierównomiernie rozłożony kolor. Jest zupełnie nowy, a sprawia wrażenie lekko zużytego, co znacznie dodaje mu uroku. Taka stylistyka sprawia, że świetnie odnajdzie się w każdym wnętrzu. Dodatkowy plus stanowi fakt, że nadaje się on także do użytku na zewnątrz.