Dywan Lotto - magia trójkątów

Dywan w pokoju dziennym powinien nie tylko zachęcać do wypoczynku i relaksu, ale także być praktyczny i nie sprawiać problemów w trakcie sprzątania. Koniecznie musi także tworzyć przytulny nastrój i pasować do wystroju salonu. Dokładnie wszystkie te warunki spełnia dywan Lotto.

Dywan Lotto wykonany jest ze specjalnie uszlachetnianej wełny polipropylenowej. Proces uszlachetniania sprawia, że ta sztuczna wełna jest w dotyku nie do odróżnienia od naturalnej. Dzięki temu ten polipropylenowy dywan jest sprężysty i gęsty, ale bardzo łatwo utrzymasz go w czystości. Wystarczy odkurzacz i w skrajnych przypadkach, detergent do dywanów.

Kolorowy dywan w pastelowych odcieniach będzie pasować do wnętrz urządzonych w stonowanych kolorach. To idealny wybór dla Ciebie, jeśli jesteś miłośnikiem naturalnych barw i regularnych wzorów. Duża powierzchnia dywanu zakryje podłogę w nawet bardzo obszernych pomieszczeniach. Jeśli interesują Cię mniejsze rozmiary dywanu Lotto, koniecznie sprawdź pozostałe warianty.

Wymiary
Długość 235 cm
Szerokość 160 cm
Waga 5.36 kg
Do pobrania