Dywan Pingwin – „indiański” dywanik do pokoju dziecięcego

Potrzebny Ci wesoły dywan do pokoju dziecka? Mamy dla Ciebie wyjątkowy model, który wywoła uśmiech na twarzy małego domownika. Sympatyczny nadruk i łagodna kolorystyka sprawiają, że dywan Pingwin (170x120 cm) zda egzamin u każdego dorosłego mającego na uwadze komfort swojej pociechy.

Jeśli Twój maluch lubi bawić się na podłodze, wygodny dywan będzie nieodzownym dodatkiem do jego pokoju. Poza ślicznym wizerunkiem pingwinka ten model spełni również Twoje praktyczne oczekiwania. To belgijski dywan z polipropylenu – wytrzymałego materiału, który nie poddaje się wilgoci, atakom moli i ścieraniu. Nawet jeśli będzie narażony na silne nasłonecznienie, jego kolory nie wyblakną. Jak przystało na dywan do pokoju dziecięcego, model Pingwin ma łatwe w czyszczeniu niskie runo (7,5 mm) i nie przyciąga kurzu.

Biały dywanik z dodatkiem szarości, błękitu i żółci przyjemnie rozjaśni wnętrze. Ustaw go przed łóżkiem, aby chronił małe stópki od razu po przebudzeniu. Możesz rozłożyć go również na środku lub w pobliżu skrzyni z zabawkami. Dziecięcy dywan Pingwin warto wykorzystać w aranżacji „westernowego” pokoiku, w którym pojawią się również tipi oraz dekoracje ścienne z indiańskim motywem.

Wymiary
Długość 170 cm
Szerokość 120 cm
Waga 3 kg
Do pobrania