Dywan Teenager – funkowy dywan do pokoju nastolatka

W Twoim domu nie ma jeszcze dywanów? Szybko napraw błąd! Wystarczy jeden prosty zabieg, aby uzyskać praktyczne korzyści – wyciszenie pomieszczenia , izolację od chłodnej posadzki, zakrycie uszkodzeń w podłodze. Wybierz dywan Teenager, a otrzymasz dodatkowo nowoczesną dekorację w modnych kolorach.

Nie lubisz dywanów ze względu na konieczność prania i gromadzenie kurzu? Grafitowy dywan z polipropylenu pomoże Ci zmienić zdanie! Ciemne wybarwienie „ukryje” plamy, więc nie będziesz non biegać ze szczotką i szamponem do dywanów. Zastosowane tworzywo (Heat Set Frise) zapobiega płowieniu kolorów i ścieraniu włosia, dzięki czemu będziesz długo cieszyć się estetyczną ozdobą wnętrza. W razie zabrudzenia gładki dywan Teenager (wys. runa 9 mm) nie narazi Cię na koszty – z łatwością wyczyścisz go samodzielnie, bez specjalnych odkurzaczy.

Dywan reprezentuje styl „funky” – cieniowane pola tworzą geometryczny układ urozmaicony wyrazistymi paskami (turkusowym, błękitnym i żółtym). Dynamiczny design idzie w parze z upodobaniami młodzieży, która z reguły nie akceptuje zbyt „fikuśnych” wzorów. Dzięki popularnej kolorystyce grafitowy dywan bez trudu dopasujesz do innych elementów pokoju dziecka np. zasłon lub pościeli.

Wymiary
Długość 180 cm
Szerokość 133 cm
Waga 4.68 kg
Do pobrania