Dywan Karis – nowoczesna jodełka w trójwymiarze

Twoja podłoga była modna 10 lat temu, ale nie masz możliwości jej wymiany? Twój nowoczesny salon wydaje Ci się surowy i nieprzystępny? Mamy dobre rozwiązanie na te i podobne problemy wnętrzarskie – dywan Karis. Platynowy wzór w jodełkę wspaniale ociepli wnętrze i ożywi nieciekawą podłogę.

Dzięki zastosowaniu syntetycznej przędzy Heat Set Frise runo dywanu zachowa ładne kolory pomimo prania czy suszenia na słońcu. Wysoka sprężystość włókien nadaje dywanowi wysoką odporność na ścieranie i udeptywanie – śmiało możesz go zastosować w ciągach komunikacyjnych czy na środku salonu. Technologia strukturalnego runa cięto-pętelkowego pozwoliła uzyskać dywan trójwymiarowy, w którym wzór jest nie tylko widoczny, ale i wyczuwalny pod stopami.

Szary dywan w jodełkę to propozycja dla współczesnych wnętrz o prostym i przytulnym charakterze. Ze względu na stonowaną kolorystykę będzie prezentował się wspaniale w towarzystwie ciemnych ścian w odcieniu butelkowej zieleni, granatowym lub antracytowym. Dywan Karis możesz zastosować także w aranżacji monokolorowej – będzie pasował do jasnej podłogi i białych lub szarych ścian.

Wymiary
Długość 190 cm
Szerokość 133 cm
Waga 5.8 kg
Do pobrania