Dywan 80 x 150 cm butterfly - delikatny jak skrzydło motyla

Budzisz się rano, wstajesz z łóżka i po chwili czujesz przeszywający zimny dreszcz od kontaktu stóp z zimną podłogą? Nieprzyjemne uczucie chłodu może zepsuć Ci humor - na szczęście możesz temu zapobiec. Dywan w sypialni sprawi, że pobudka stanie się przyjemniejsza, gdy Twoje stopy napotkają miękkie i ciepłe włosie zamiast nieprzyjemnego chłodu.

Wzór w radosnych kolorach ożywi pomieszczenie, w którym znajdzie się dywan. Może stanowić piękną i oryginalną ozdobę w każdym pokoju. Białe, zielone, turkusowe i różowe motyle na szarym tle będą stanowiły wiosenny element, nawet mroźną zimą czy deszczową jesienią.

Prezentowany dywan o wymiarach 80 x 150 cm idealnie będzie pasował pod ławę w salonie, przy łóżku w sypialni lub biurku w pokoju dziecka. Do każdego z tych pomieszczeń wprowadzi radosną atmosferę, a dzięki kolorowym elementom łatwo dobierzesz pasujące do niego dodatki. Jednym z atutów produktu jest jego dostępność w kilku rozmiarach oraz kolorach. Pozwoli Ci to na dostosowanie dywanu do Twoich potrzeb i upodobań.

Wymiary
Długość 150 cm
Szerokość 80 cm
Do pobrania