Dywan Heksa – heksagony w salonie i na balkonie

W chłodne dni warto zadbać, aby w salonie stopy nie marzły od podłogi. Z kolei podczas upałów musisz rozłożyć coś na tarasie i balkonie, by rozgrzana posadzka nie parzyła skóry. Czy lato, czy zima – w obu przypadkach możesz zastosować dywan Heksa. Nadaje się do środka i na zewnątrz, a oprócz izolacji od podłoża zapewnia nowoczesny efekt dekoracyjny.

Heksagony to jeden z najmodniejszych wzorów ostatnich lat. Jeśli zatem szukasz czegoś ozdobnego na podłogę, geometryczny dywan będzie bardzo „na czasie”. Kremowe tło rozjaśni wnętrze, a czarny wzór zapewni wrażenie przestrzenności. Ponieważ Belgia słynie z wysokiej jakości dywanów, również ten model oferuje oczekiwaną wytrzymałość – jest odporny na ścieranie, zachowuje kolory i nie szkodzi mu wilgoć. Niskie runo ułatwia odkurzanie i usuwanie plam domowymi metodami. Ze względu na zgrabny wymiar (80x150 cm) dywan Heksa sprawdzi się także na niewielkiej przestrzeni korytarza lub przedpokoju.

Masz mały balkon w stylu scandi? A może chcesz urządzić taras na słoneczne dni? Nowoczesny dywan w heksagony możesz rozłożyć także na zewnątrz – będzie chronił stopy, a także wzmocni przytulny efekt uzyskany za pomocą ozdobnych poduszek i lampionów.

Wymiary
Długość 150 cm
Szerokość 80 cm
Waga 1.3 kg
Do pobrania