Lampa podłogowa Siena – klasyka formy

Jeśli łóżko lub sofa jest Twoim ulubionym i najwygodniejszym miejscem w domu na lekturę, postaw koniecznie na lampę podłogową. Taka lampa daje odpowiednią ilość jasnego światła i łatwo ją wyregulować w wybranym przez siebie kierunku. Dodatkowo, możesz ją wykorzystać nie tylko w sypialni, ale i w salonie - stworzy w nim wyjątkowo przytulny klimat.

Lampa podłogowa Siena ma prostą, uniwersalną formę. Dzięki temu pasuje ona do każdego wnętrza – sprawdzi się zarówno we wnętrzu klasycznym, jak i designerskim, vintage, loftowym czy też skandynawskim. Lampa podłogowa jest wykonana z metalu i posiada klosz w kształcie stożka. Biały kolor świetnie uzupełni klasyczne wnętrze urządzone w stonowanych kolorach – szarości, czerni, bieli, beżu czy granatu. Będzie też świetnym kontrastem do pokoju i dodatków w bardziej oryginalnych kolorach, np. żółtym, oliwkowym czy fioletowym.

Biała lampa podłogowa ma wysokość 150 cm i waży 4,1 kg, dzięki czemu pozostaje stabilna i trudno ją przypadkowo przewrócić. Ta metalowa lampa jest pewnym wyborem, który pasuje do każdego stylu wnętrzarskiego.

Wymiary
Wysokość 150 cm
Waga 4.1 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Black Red White S.A.