Dywan Wave - stylowe fale

Dywan, nawet jeśli niewielki, powinien być sprężysty, dobrze wykonany i pasować wizualnie do pomieszczenia, w którym się znajduje. Jeśli szukasz małego dywanu spełniającego te kryteria, to dywan Wave jest do Twojej dyspozycji.

Dywan Wave utrzymany jest w nienachalnej, jasnej kolorystyce. Szaro-białe elementy przełamane zgaszonym turkusem będą się pięknie prezentować w pokojach utrzymanych w barwach ziemi, z klasycznymi meblami. Jego gęste runo zachęca do chodzenia na bosaka, dlatego jest dobrym wyborem do Twojej sypialni, ale także pokoju wypoczynkowego i pokoju młodzieżowego.

Dywan w fale to ciekawa alternatywa dla gładkich dywanów. Geometryczne kształty nie są tak zobowiązujące, jak florystyczne, dlatego ten niebanalny dywan pozostawia spore pole do aranżacji wnętrza. Ze względu na wysoką jakość wykonania, posłuży Ci przez lata i nie sprawi problemów z czyszczeniem. Jeżeli dywan Wave przypadł Ci do gustu, ale w Twoim domu potrzebny jest większy dywan - produkt ten dostępny jest w różnych wymiarach.

Wymiary
Długość 150 cm
Szerokość 80 cm
Waga 1.7 kg
Do pobrania