Dywan Classic – szlachetność i elegancja

Wiele osób nie przykłada większej wagi do kwestii dopasowania dywanu do wystroju. Tymczasem tekstylia podłogowe, choć są tylko dodatkiem, mogą diametralnie odmienić wygląd każdego wnętrza. Ten piękny dywan z ornamentem sprawni, że skromne aranżacje zyskają elegancki rys, natomiast te wytworniejsze będą prezentować się jeszcze bardziej luksusowo. Możesz go zestawiać w dowolny sposób. Wszystko jest kwestią efektu, jaki pragniesz osiągnąć.

Dywan Classic ma wymiary 230 x 160 cm. Surowcem wykorzystanym do jego produkcji jest 100% polipropylen. Tego rodzaju syntetyczne włókna wyróżniają się dużą wytrzymałością, odpornością na tarcie i działanie wilgoci. Runo o wysokości 12 mm zapewnia wysoki komfort użytkowania oraz dużą łatwość utrzymania w czystości. Tak dobrej jakości materiał gwarantuje nie tylko atrakcyjny wygląd, ale i trwałość na długie lata.

Ten elegancki dywan to nowoczesna wariacja na temat tradycyjnych wzorów, które dawniej tak często zdobiły wnętrza wielu mieszkań. Na pierwszy plan wysuwa się finezyjny ozdobnik wyeksponowany na ciemniejszym tle. Jednak jest on na tyle delikatny, że trudno nazwać ten dywan bogato zdobionym.

Classic - wymiary
Długość 230 cm
Szerokość 160 cm
Waga 9.8 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał polipropylen