Elegancki dywan ze skóry bydlęcej. Okrągły dywan w klasycznej czerni doda szyku gabinetowi czy pokojowi dziennemu. Produkt został wykonany ręcznie z kawałków skóry bydlęcej w kształcie trójkątów, co daje nietuzinkowy efekt. Skóra została dodatkowo podszyta filcem, dzięki czemu nie będzie rysować powierzchni podłóg.

Szczegóły:

Typ produktu: Patchwork
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Czarny
Rodzaj materiału: Skóra naturalna
Materiał: Skóra bydlęca
Materiał dodatkowy: Filc
Tapicerowany tył: Filc
Skład materiału: 100% Skóra naturalna
Kształt: Okrągły
Antypoślizgowy tył: Nie
Gęstość wypełnienia: 2000
Wzór: Geometryczny
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Nie
Technika wytwarzania: Ręczne wykonanie

Wymiary:

Długość włosia: 0.6 cm
Szerokość: 140 cm
Długość: 140 cm
Waga: 4 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Filcowy podkład zapewnia komfort i wytrzymałość, Modny design i kolor, Dodaje stylu twojemu wnętrzu, Ręczne wykonanie, Wykonany z materiałów naturalnych

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Z uwagi na materiał, z którego produkt jest wykonany, może on sporadycznie gubić włosie. Jest to normalny proces i nie stanowi wady produktu. Ze względu na tkanie ręczne każdy dywan może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciu kolorem, wzorem lub rozmiarem (+/- 5-7 cm). Różnice te nie stanowią jednak wady produktu. Skóra jest surowcem naturalnym. Marszczenie się produktu jest jego cechą naturalną. Pod wpływem użytkowania skóra może ulec rozciągnięciu i nie powrócić całkowicie do swojego pierwotnego kształtu. Wszelkie różnice w kolorze i fakturze, znamiona, marszczenia oraz podobne znaki naturalne są potwierdzeniem autentyczności surowca, a nie wadą uzasadniającą reklamację.