Dywan Patchworkowy ze skóry bydlęcej. Ręcznie wykonany patchworkowy dywan składający się z wielu kawałków wysokiej jakości skóry, luksusowy dodatek który doda elegancji każdemu wnętrzu. Dzięki wielobarwnym odcieniom czerni i bieli dodaje przytulności, dobrze pasuje do drewnianych podłóg i tradycyjnego wystroju wnętrz. Dywan pasuje doskonale koło fotelu, sofy lub w sypialni.

Szczegóły:

Typ produktu: Patchwork
Styl: Industrialny
Kolor główny: Kolorowy
Odcień: Jasnobeżowy
Rodzaj materiału: Skóra naturalna
Materiał: Skóra bydlęca
Tapicerowany tył: Filc
Skład materiału: 100% Skóra naturalna
Kształt: Okrągły
Antypoślizgowy tył: Nie
Gęstość wypełnienia: 2000
Wzór: Patchwork
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Nie
Technika wytwarzania: Pleciony ręcznie

Wymiary:

Długość włosia: 0.6 cm
Szerokość: 140 cm
Długość: 140 cm
Waga: 2 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Filcowy podkład zapewnia komfort i wytrzymałość, Elegancki wygląd, Dodaje stylu twojemu wnętrzu, Ręczne wykonanie, Nowoczesny wygląd i jakość przez wiele lat, Bezproblemowe w utrzymaniu

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Z uwagi na materiał, z którego produkt jest wykonany, może on sporadycznie gubić włosie. Jest to normalny proces i nie stanowi wady produktu. Skóra jest surowcem naturalnym. Marszczenie się produktu jest jego cechą naturalną. Pod wpływem użytkowania skóra może ulec rozciągnięciu i nie powrócić całkowicie do swojego pierwotnego kształtu. Wszelkie różnice w kolorze i fakturze, znamiona, marszczenia oraz podobne znaki naturalne są potwierdzeniem autentyczności surowca, a nie wadą uzasadniającą reklamację.