Prostokątny skórzany dywan z geometrycznym wzorem. Dywan jest wykonany ręcznie z wysokiej jakości skóry z pięknym futrem, dzięki czemu jest przyjemnie miękki, a zarazem niezwykle wytrzymały. Jego geometryczny wzór utrzymany w ciepłych odcieniach bieli i brązu nadaje pomieszczeniu przytulności. Praktyczny, starannie wykończony spód z filcu chroni podłogę przed zużyciem.

Szczegóły:

Typ produktu: Patchwork
Styl: Industrialny
Kolor główny: Beżowy
Odcień: Jasnobeżowy
Rodzaj materiału: Skóra naturalna
Materiał: Skóra bydlęca
Tapicerowany tył: Filc
Skład materiału: 100% Skóra naturalna
Kształt: Prostokątny
Antypoślizgowy tył: Nie
Gęstość wypełnienia: 2000
Wzór: Patchwork
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Nie
Technika wytwarzania: Ręczne wykonanie

Wymiary:

Długość włosia: 0.6 cm
Szerokość: 140 cm
Długość: 200 cm
Waga: 4 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Filcowy podkład zapewnia komfort i wytrzymałość, Dodaje przytulności każdemu wnętrzu, Klasyczny design, Ręczne wykonanie, Wykonany z materiałów naturalnych

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Z uwagi na materiał, z którego produkt jest wykonany, może on sporadycznie gubić włosie. Jest to normalny proces i nie stanowi wady produktu. Ze względu na tkanie ręczne każdy dywan może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciu kolorem, wzorem lub rozmiarem (+/- 5-7 cm). Różnice te nie stanowią jednak wady produktu. Skóra jest surowcem naturalnym. Marszczenie się produktu jest jego cechą naturalną. Pod wpływem użytkowania skóra może ulec rozciągnięciu i nie powrócić całkowicie do swojego pierwotnego kształtu. Wszelkie różnice w kolorze i fakturze, znamiona, marszczenia oraz podobne znaki naturalne są potwierdzeniem autentyczności surowca, a nie wadą uzasadniającą reklamację.