Prostokątny dywan z patchworkową powierzchnią . Wzbogać swoje mieszkanie tym stylowym prostokątnym dywanem. Wykonany z prawdziwej skóry bydlęcej, jest niezwykle przyjemny w dotyku, jednocześnie nie wymagając częstej pielęgnacji. Jego patchworkowa powierzchnia, prezentująca połączenie brązowego i niebieskiego koloru, dodaje szyku do przedmiotu i sprawia, że dywan idealnie sprawdzi się w przestrzeniach inspirowanych stylami boho.

Szczegóły:

Typ produktu: Patchwork
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Brązowy
Odcień: Ciemnobrązowy
Rodzaj materiału: Skóra naturalna
Materiał: Skóra bydlęca
Tapicerowany tył: Filc
Skład materiału: 100% Skóra naturalna
Kształt: Prostokątny
Antypoślizgowy tył: Nie
Gęstość wypełnienia: 2000
Wzór: Patchwork
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Nie
Technika wytwarzania: Ręczne wykonanie

Wymiary:

Długość włosia: 1 cm
Szerokość: 140 cm
Długość: 200 cm
Waga: 4 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Dodaje domowego charakteru, Nietuzinkowe połączenie kolorystyczne, Niezwykły, dekoracyjny wzór, Najwyższej jakości materiały, Ręczne wykonanie, Solidna jakość wykonania

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Z uwagi na materiał, z którego produkt jest wykonany, może on sporadycznie gubić włosie. Jest to normalny proces i nie stanowi wady produktu. Ze względu na tkanie ręczne każdy dywan może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciu kolorem, wzorem lub rozmiarem (+/- 5-7 cm). Różnice te nie stanowią jednak wady produktu. Produkt po rozpakowaniu potrzebuje czasu, aby osiągnąć swój docelowy stan - wyprostowanie może zająć do 48 godzin. Polecamy użycie przedmiotów o dużej wadze na brzegach dywanu dla lepszego efektu. Skóra jest surowcem naturalnym. Marszczenie się produktu jest jego cechą naturalną. Pod wpływem użytkowania skóra może ulec rozciągnięciu i nie powrócić całkowicie do swojego pierwotnego kształtu. Wszelkie różnice w kolorze i fakturze, znamiona, marszczenia oraz podobne znaki naturalne są potwierdzeniem autentyczności surowca, a nie wadą uzasadniającą reklamację.