Prostokątny dywan patchwork. Dodaj odrobiny przytulności i stylu do wybranego pomieszczenia za pomocą tego dywanu. Wykonany z niezwykle trwałej skóry bydlęcej, nie wymaga on także częstej pielęgnacji, by utrzymać swoją piękną formę. Jego patchworkowa powierzchnia, w brązowo-niebieskim kolorze, szybko przyciąga uwagę i dodaje do pomieszczenia klimatu boho. Dzięki temu idealnie sprawdzi się w towarzystwie kolorowych mebli czy innych elementów ozdobnych.

Szczegóły:

Typ produktu: Patchwork
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Brązowy
Odcień: Ciemnobrązowy
Rodzaj materiału: Skóra naturalna
Materiał: Skóra bydlęca
Tapicerowany tył: Poliester
Skład materiału: 100% Skóra naturalna
Kształt: Prostokątny
Antypoślizgowy tył: Nie
Wzór: Geometryczny
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Nie
Technika wytwarzania: Ręczne wykonanie

Wymiary:

Długość włosia: 1 cm
Szerokość: 160 cm
Długość: 230 cm
Waga: 9 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Filcowy podkład zapewnia komfort i wytrzymałość, Dodaje domowego charakteru, Klasyczny design, Idealne połączenie kolorów i materiałów, Ręczne wykonanie

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Z uwagi na materiał, z którego produkt jest wykonany, może on sporadycznie gubić włosie. Jest to normalny proces i nie stanowi wady produktu. Ze względu na tkanie ręczne każdy dywan może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciu kolorem, wzorem lub rozmiarem (+/- 5-7 cm). Różnice te nie stanowią jednak wady produktu. Produkt po rozpakowaniu potrzebuje czasu, aby osiągnąć swój docelowy stan - wyprostowanie może zająć do 48 godzin. Polecamy użycie przedmiotów o dużej wadze na brzegach dywanu dla lepszego efektu. Skóra jest surowcem naturalnym. Marszczenie się produktu jest jego cechą naturalną. Pod wpływem użytkowania skóra może ulec rozciągnięciu i nie powrócić całkowicie do swojego pierwotnego kształtu. Wszelkie różnice w kolorze i fakturze, znamiona, marszczenia oraz podobne znaki naturalne są potwierdzeniem autentyczności surowca, a nie wadą uzasadniającą reklamację.