wysokość runa: ok. 8 mm
waga całkowita: ok. 3,70 kg/m2
rodzaj przędzy: 100% Wełna Nowozelandzka
gęstość runa: 890.400 pkt/m2
kraj produkcji: Polska
Dywany wełniane SUPERIOR - klasyka w luksusowym wydaniu
Style vintage i retro podbijają serca milionów osób na całym świecie. Klasyczne, ponadczasowe wzory w połączeniu z eleganckimi kolorami podkreślają wyjątkowość każdego wnętrza.
Kolekcja dywanów wełnianych SUPERIOR to hołd złożony klasycznym wzorom. Piękne rozety idealnie połączą się z drewnianymi meblami, tworząc aranżację w stylu klasycznym. Salon lub sypialnia staną się miejscem wręcz królewskim, pełnym luksusu.
Dywany SUPERIOR zostały wyprodukowane w 100% z wełny. Jest to materiał w pełni naturalny i bardzo trwały. Dywany wełniane mogą cieszyć użytkowników pięknym wyglądem nawet przez kilkanaście lat. Dla porównania, dywany syntetyczne już po kilku latach, a nawet miesiącach noszą już ślady użytkowania. Produkt ten nie należy do najtańszych, aczkolwiek jego jakość przekłada się na najwyższą możliwą jakość i żywotność tego dywanu, który przetrwa pokolenia.
Wełniane dywany wyróżnia spośród innych produktów również fakt, że można je położyć w okolicy kominka. Naturalną właściwością wełny jest niepalność - jedynie topi się pod wpływem bardzo wysokiej temperatury. Oznacza to, że rozżarzony węgiel upadając na wełniany dywan, nie spowoduje pożaru.
 
Cechy charakterystyczne dywanu SUPERIOR:

Wykonany w 100% z naturalnego materiału, jakim jest wełna- miękkiego, przyjemnego w dotyku surowca
Eleganckie i piękne kolory w połączeniu ze wzorem w stylu vintage wprowadzą do każdego wnętrza dużo elegancji i luksusu
Posiada certyfi