Dywan Wood – prostota wzoru, subtelna kolorystyka

Dawniej tekstylia podłogowe kojarzone były z kiepskim wzornictwem, dziś uchodzą za podstawę każdej modnej aranżacji. Prezentowany szary postarzany dywan będzie stanowił gustowne tło dla pozostałych elementów wystroju. Jeśli zaliczasz się do grona miłośników dyskretnej elegancji i nierzucających się w oczy dodatków, ten model spełni Twoje oczekiwania.

Dywan Wood pochodzi z Belgii. Wykonany jest z polipropylenowej przędzy, dzięki której jest odporny na uszkodzenia, do których często dochodzi w toku codziennego użytkowania. Zbuduje przytulną atmosferę, ale nie zmniejszy optycznie wnętrza oraz nie przytłoczy aranżacji. Ma wymiary 150 x 80 cm. Możesz często zmieniać jego ułożenie. Próbować, która konfiguracja jest najkorzystniejsza.

Jego prosta, pozbawiona ozdobników forma oraz modna kolorystyka zdecydowanie kwalifikują go jako nowoczesny dywan, choć dzięki efektowi „used look” wyczuwa się w nim ducha minionych lat. Tak interesująca stylistyka znacznie poszerza spektrum jego zastosowania we wnętrzach. Możesz z nim stworzyć nowoczesną, minimalistyczną aranżację salonu, jak również zbudować klimatyczny wystrój skandynawskiej sypialni.

Wood - wymiary
Długość 150 cm
Szerokość 80 cm
Waga 1.58 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał polipropylen