Delikatna lampa do jasnych pomieszczeń

Lampa Shon White to rodzaj przyjemnego dla oka oświetlenia jednopłomiennego, które w dodatku pasuje do wielu wnętrz. Z powodzeniem powiesisz go w każdym pokoju, kuchni, jadalni, przedpokoju, hotelu, barze. Pasuje do wnętrz urządzonych na styl klasyczny, rustykalny, skandynawski i nowoczesny. Będzie się ciekawie prezentować np. w jadalni lub w stylu rustykalnym. Jest delikatna, stylowa i uniwersalna.

Do wykonania lampy Shon White użyto metalu i naturalnego drewna. Klosz wisi na długim zawiesiu i ma kształt odwróconego kielicha, ozdobionego w górze elementem z naturalnego drewna. Ta drewniana ozdoba odróżnia lampę Shon White od lamp w podobnym stylu.

Źródło światła to żarówka o gwincie E27. W lampie można zastosować żarówkę LED. Kolory lampy to w przeważającej części biel oraz naturalne drewno. Wymiary wynoszą: 120 × 36 cm.

Lampa Shon White pasuje do jasnych wnętrz, urządzonych w kolorach bieli, ecru i jasnym drewnie (meble, podłoga). Można też zestawiać ją z żywszymi barwami, jest bardzo uniwersalna.

Wymiary
Długość 120 cm
Średnica 36 cm
Waga 1.9 kg
Do pobrania