Dywanik łazienkowy Bain – romantyczny akcent prosto do Twojej łazienki

Lekkość, relaks, harmonia, spokój – właśnie tym charakteryzują się wnętrza urządzone w romantycznym stylu. Od razu kojarzą się z określoną kolorystyką. Odcienie pudrowego różu, beżu czy błękitu to barwy, bez których nie mogą obejść się aranżacje z romantyzmem w roli głównej. Taki klimat możesz uzyskać nie tylko w salonie czy w sypialni. Równie istotna jest Twoja łazienka. Właśnie tam spędzasz czas odprężając się po całodniowej krzątaninie i chcesz, by nastrój napawał Cię spokojem i poczuciem bezpieczeństwa. Warto zadbać o dodatki, które tworzą taki klimat.

Dywanik łazienkowy Bain z pewnością skradnie Ci serce. Urok tego akcesorium tkwi w prostym designie oraz kolorze, który od razu przywodzi na myśl romantyczne chwile. Doskonale zaprezentuje się na tle jasnej podłogi. Delikatnie skontrastuje się z płytkami w kolorze jasnego beżu albo kości słoniowej i przyciągnie wzrok. Taki dywanik łazienkowy dobrze zharmonizuje się z niewielkim bukietem kwiatów, który możesz położyć na łazienkowym parapecie.

Różowy dywanik wykonano ze sprężystego i przyjemnego dla Twojej skóry materiału. Jeśli będziesz chciał odświeżyć dywanik, upierz go w temperaturze 30 stopni C.

Wymiary
Długość 80 cm
Szerokość 50 cm
Waga 0.31 kg
Do pobrania