Dzbanek Slice – efektowny dozownik napojów

Odwiedzają Cię przyjaciele i proszą o coś zimnego do picia? Podasz sok z kartonu albo napój prosto z butelki? Nie! Można podjąć gości w znacznie bardziej wyszukany sposób – wykorzystaj dzbanek Slice, a nawet zwykła woda zyska wykwintny smak.

Szukasz ładnego pojemnika, w którym możesz podać napój zarówno na rodzinnym śniadaniu, jak i podczas spędu towarzyskiego czy przyjęcia okolicznościowego? Ten uniwersalny szklany dzbanek 1,2 l sprosta Twoim wymaganiom przy każdej okazji. Duża rączka ułatwia korzystanie z pełnego naczynia, a wyprofilowana wylewka zapewnia precyzyjne dozowanie zawartości. Wypukłe zdobienia w kształcie zygzaków urozmaicają jego klasyczną formę, choć są na tyle subtelne, że dzbanek dobrze komponuje się z każdą zastawą stołową. Nie musisz obawiać się o jakość serwowanych napojów – szkło to higieniczny materiał, niepochłaniający zapachów.

Dzbanek do wody Slice 1,2 l przyda Ci na co dzień, jak i podczas różnych okazji – ułatwi Ci serwowanie napojów na urodzinach dziecka, podczas wizyty gości czy świątecznego obiadu. Pamiętaj, że nie można podawać w nim gorących płynów. Za to bez obaw możesz wykorzystać go do mrożonej herbaty, mleka, wody, kompotu, sangrii i soku.

Wymiary
Długość 15,5 cm
Szerokość 14 cm
Średnica 14 cm
Wysokość 20,5 cm
Pojemność 1.2l
Waga 0.733 kg
Do pobrania