Zestaw do herbaty FLORINA - na długie, chłodne wieczory

Wieczory spędzone z ciepłym napojem i w miłym towarzystwie mają w sobie coś magicznego. Elementem, który jeszcze bardziej je uprzyjemni, jest komplet do herbaty FLORINA. Zdziwisz się, jak często Ty i Twoja rodzina będziecie go używać!

W skład zestawu do herbaty wchodzą 4 szklanki z uszkami i dzbanek do herbaty lub kawy wykonane ze szkła borokrzemowego. Komplet jest nie tylko praktyczny, ale też naprawdę uroczy. Aby ułatwić Ci serwowanie napoju, dzbanek posiada szklany zaparzacz, który zapobiega swobodnemu przemieszczaniu się liści. Herbaciany zestaw uzupełnia tacka, przy pomocy której wygodnie podasz rozgrzewający napój domownikom lub gościom. Wszystkie naczynia wchodzące w skład kompletu są bardzo trwałe, a także odporne na wysoką temperaturę. Na pewno ucieszy Cię fakt, że możesz je bezpiecznie myć je w zmywarce. Z pewnością będą Ci zatem wiernie służyć przez wiele lat.

Komplet do parzenia herbaty FLORINA to dobra propozycja na prezent dla kogoś bliskiego, ale nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby sprezentować go sobie. A komu Ty go podarujesz?

Wymiary
Długość 28,5 cm
Szerokość 13 cm
Wysokość 24,5 cm
Waga 0.993 kg
Do pobrania