Vouge element systemu modułowego 2,5S – szeroka sofa

Mierzysz swój salon, sprawdzasz dostępne meble wypoczynkowe, ale żaden nie spełnia Twoich oczekiwań? Mamy propozycję godną rozważenia. Możesz samodzielnie zaprojektować narożnik wykorzystując poszczególne moduły. Stylowy narożnik modułowy Vouge, to ogrom możliwości dla Ciebie i Twojej rodziny.

Potrzebujesz wygodnego miejsca dla 3 osób? Takie zapewni Ci moduł Vouge 2,5S. Jego siedzisko wypełniono pianką oraz podwójną sprężyną: bonell i falistą, co zapewnia wysoką jakość i wygodę. Oparcie złożone z 2 dużych poduszek oparciowych wypełniono pianką i silikonem, dzięki czemu dopasują się do krzywizn ciała, zapewniając Ci optymalne oparcie kręgosłupa.

Element modułowy o wymiarach 177 x 118 x 86 cm sprawdzi się nie tylko w większej przestrzeni, ale też całkiem ograniczonej przez metraż. Wszystko zależy od tego, jakie inne elementy postanowisz przy nim zamontować.

Element sofa 2,5S możesz zestawić z innymi elementami modułowymi, tj. narożnik, sofa, recamira czy puf i stworzyć wymarzony narożnik modułowy Vouge, dopasowany do potrzeb Twojej rodziny.

 

Cechy szczególne mebla:
• Element do samodzielnej konfiguracji
• 2 poduszki oparciowe
• Wypełnienie siedziska, sprężyna falista i bonell - podwyższony komfort