Vouge element systemu modułowego  Lux 2,5DL – funkcja spania z pojemnikiem

Zapoznałeś się z ofertą mebli wypoczynkowych, ale żaden nie pasuje Ci stylem lub rozmiarem? Mamy dla Ciebie coś specjalnego! Narożnik modułowy Vouge możesz zaprojektować samodzielnie, uwzględniając metraż i swoje potrzeby.

Jeżeli szukasz modułu, który stworzy komfortowe miejsce dla 3 osób, to moduł Vouge 2,5DL jest dla Ciebie. Jego siedzisko wypełniono pianką oraz podwójną sprężyną: bonell i falistą, co zapewnia wysoką jakość i wygodę. Oparcie złożone z 2 dużych poduszek oparciowych wypełniono pianką i silikonem, dzięki czemu dopasują się do krzywizn ciała, zapewniając Ci optymalne oparcie kręgosłupa.

Element modułowy o wymiarach 177 x 121 x 84 cm możesz rozłożyć zyskując powierzchnię spania dla 2 osób oraz dostęp do pojemnika na pościel. Moduł z funkcją spania to rozwiązanie dla każdego, ale polecamy je szczególnie do małych wnętrz, w którym funkcjonalność mebli ma duże znaczenie.

Element Lux 2,5DL jest jednym z wielu modułów narożnika modułowego Vouge. Dobierz inne składowe i stwórz mebel wypoczynkowy dopasowany do potrzeb Twojej rodziny.

 

Cechy szczególne mebla:
• Element systemu modułowego
• Sofa z funkcją spania
• Poduszki oparciowe- komfortowe podparcie
• Funkcjonalny pojemnik na pościel
• Sprężyny bonell na całej powierzchni spania - komfortowe i jednorodne spanie
Wymiary
Głębokość 121 cm
Szerokość 177 cm
Wysokość 84 cm
Waga 82 kg
Do pobrania