Vouge element systemu modułowego 2S – szeroka sofa

Po zmierzeniu salonu okazuje się, że masz całkiem dużą przestrzeń do zagospodarowania? Wspaniale! Możesz dowolnie ustawić meble wypoczynkowe lub… zaprojektować własny! Stylowy narożnik modułowy Vouge możesz dopasować do potrzeb swoich i Twojej rodziny. Wybierz i zestawiaj ze sobą poszczególne moduły i urządzaj wnętrze swoich marzeń.

Jeżeli szukasz elementu przypominającego sofę, to dwuosobowy moduł Vouge 2S jest dla Ciebie. Jego siedzisko wypełniono pianką oraz podwójną sprężyną: bonell i sprężyną falistą, co zapewnia wysoką jakość i wygodę. Oparcie złożone z 2 dużych poduszek oparciowych wypełniono pianką i silikonem, dzięki czemu dopasują się do krzywizn ciała, zapewniając Ci optymalne oparcie kręgosłupa.

Element modułowy o wymiarach 135 x 118 x 86 cm sprawdzi się w niewielkiej przestrzeni, gdy dodasz do niego tylko podłokietniki, ale możesz rozbudować jego możliwości o kolejne moduły tworząc efektowną zabudowę dużego salonu.

Element sofa 2S możesz zestawić z innymi elementami modułowymi, tj. narożnik, sofa 2,5, recamira czy pufa i stworzyć wymarzony narożnik modułowy Vouge, dopasowany do potrzeb Twojej rodziny.

 

Cechy szczególne mebla:
• Element do samodzielnej konfiguracji
• 2 poduszki oparciowe
• Wypełnienie siedziska, sprężyna falista i bonell - podwyższony komfort